Na nasz kolejny koncert zapraszamy w niedzielę 13 grudnia o godz. 12:00 do Zamku Królewskiego w Warszawie.

To znakomita okazja, by poznać młodych, świetnie zapowiadających się instrumentalistów, a wśród nich - przyszłe wielkie indywidualności.

Wystąpią uczestnicy programu pomocy wybitnie zdolnym Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci należący do najlepszych muzyków młodego pokolenia w Polsce.

Do poniedziałku 23 listopada przydłużyliśmy w naszej bazie zbieranie zgłoszeń na grudniowe warsztaty w Instytucie Matematyki Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Warto się zgłosić! Temat warsztatów: Wybrane zagadnienia teorii liczb i kryptografii.

W naszej bazie czekają już od jakiegoś czasu zadania kwalifikacyjne i skrypt na warsztaty matematyczne, które na początku grudnia organizujemy na Uniwersytecie Wrocławskim. Teraz doszły zadania z fizyki!

Na rozwiązania zadań matematycznych czekamy już tylko do 9 listopada. Fizycy zainteresowani styczniowymi warsztatami w Instytucie Fizyki PAN w Warszawie powinni przysłać rozwiązania do 11 grudnia.

Uniwersytet Warszawski prosi o pomoc wolontariuszy w trakcie prestiżowych zawodów programistycznych Marathon24 w dniach 27-29.11.2015 (piątek-niedziela).

 

Drodzy Przyjaciele!

Do 20 listopada bierzemy udział w akcji Banku BPH "TAK na dobrą sprawę" - głosując na naszą organizację na stronie akcji pomożecie nam w zdobyciu dotacji Banku na obozy naukowe, warsztaty badawcze, staże i spotkania dla zdolnych, utalentowanych uczennic i uczniów z całej Polski!

Podkategorie

informacje prasowe