Serdecznie zapraszamy na naszą wystawę w Galerii ABAKUS w Warszawie czynną od 18 lutego.

Na dorocznej wystawie prezentowane będą prace uczestników programu Funduszu o uzdolnieniach plastycznych z całej Polski w wieku od trzynastego do dziewiętnastego roku życia.

Na nasz kolejny koncert zapraszamy w niedzielę 21 lutego o godz. 12:00 do Zamku Królewskiego w Warszawie.

To znakomita okazja, by poznać młodych, świetnie zapowiadających się instrumentalistów, a wśród nich - przyszłe wielkie indywidualności.

W piątek 5 lutego o godzinie 19:00 w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach niedaleko Tarnowa odbędzie się otwarty dla publiczności koncert kameralny naszych wychowanków - uczestników XXII Warsztatów Muzyki Kameralnej Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci. Serdecznie zapraszamy!

Jako OPP z 30-letnią tradycją, mamy sprawdzone pomysły, ogromne doświadczenie i rzeszę zaangażowanych współpracowników. Mamy liczne sukcesy i powody do dumy. Potrzebujemy Twojej pomocy, by móc działać jeszcze skuteczniej.

W sobotę 23 stycznia w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego rozpoczną się XXII Warsztaty Muzyki Kameralnej Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci. Zajęcia z kameralistyki będą prowadzić profesorowie akademii muzycznych w Gdańsku, Katowicach, Krakowie i Warszawie oraz znani soliści, dawni stypendyści Funduszu.

Podkategorie

informacje prasowe