Zapraszamy na koncert uczestników programu pomocy wybitnie zdolnym Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci - sobota 7 maja 2016, godz. 18.00 Pałac na Wyspie, Łazienki Królewskie w Warszawie.

Wystąpią znakomici instrumentaliści należący do najlepszych muzyków młodego pokolenia w Polsce.

28 kwietnia w Serocku niedaleko Warszawy rozpoczyna się doroczny obóz Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci. Spotkają się na nim najwybitniejsi naukowcy i ich młodsi koledzy ze szkół w całej Polsce.

Obóz potrwa do 8 maja. Do pobrania jest już program obozu.

Na nasz kolejny koncert zapraszamy w niedzielę 24 kwietnia o godz. 12:00 do Zamku Królewskiego w Warszawie.

To znakomita okazja, by poznać młodych, świetnie zapowiadających się instrumentalistów, a wśród nich - przyszłe wielkie indywidualności.

Matematyka, biologia i medycyna – to tematyka trzech uczniowskich projektów, które uzyskały równorzędne 1. nagrody w Polskiej Edycji EUCYS. Ich autorzy będą reprezentować kraj na finałach tego prestiżowego konkursu w Brukseli. Gratulujemy!

Każdego lata trwa kwalifikacja zdolnej młodzieży na kolejny rok szkolny - na nowe zgłoszenia czekamy do 30 czerwca! Formularz rekrutacyjny uruchomimy w połowie maja.

Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci już od ponad 30 lat pomaga w rozwoju uczniom szkół ponadgimnazjalnych, gimnazjów i szkół podstawowych o wybitnych uzdolnieniach naukowych, technicznych i artystycznych. Organizujemy obozy naukowe, warsztaty i wiele innych projektów dla zdolnych uczniów.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Podkategorie

informacje prasowe